Springkussen Unicorn met glijbaan
Omschrijving
Springkussen Unicorn met glijbaan huren in Rotterdam - Partytent Huren Rotterdam
Wil je een vrolijke en opvallende attractie toevoegen aan jouw evenement in Rotterdam? Het Springkussen Unicorn met glijbaan combineert een fantasierijk ontwerp met actief speelplezier. Dankzij het kleurrijke unicorn-thema is dit springkussen een echte blikvanger op ieder feest.
Dit springkussen biedt kinderen de mogelijkheid om te springen én te glijden. Eerst lekker spelen in het springgedeelte en daarna via de glijbaan naar beneden roetsjen. Die combinatie zorgt voor extra vermaak tijdens sportdagen, kinderfeestjes en evenementen.
Het Unicorn springkussen met glijbaan is geschikt voor diverse doelgroepen en kan perfect worden ingezet bij evenementen onder een tentconstructie of op een buitenlocatie. Zo voeg je eenvoudig een speelse en kleurrijke beleving toe aan jouw evenement.
Meer informatie of direct reserveren? Neem contact met ons op via de contactpagina of bekijk het volledige aanbod op Partytent huren Rotterdam.
Uiteraard leveren wij in de regio Rotterdam en omstreken: Barendrecht, Bergschenhoek, Berkel & Rodenrijs, Brielle, Cappelle a/d IJssel, Hellevoetsluis, Hillegerberg-Schiebroek, Hoogvliet, Krimpen a/d IJssel, Maasdijk, Maassluis, Nieuwekerk a/d IJssel, Nieuw-Helvoet, Oostvoorne, Oud-Beijerland, Pijnacker, Poortugal, Prins Alexander, Ridderkerk, Rockanje, Rotterdam, Rozenburg, Schiedam, Spijkenisse, Vlaardingen, Zuidland en Lansingerland.
Producteigenschappen
| Afmetingen DxBxH | 5 x 4 x 3,3 m |
| Aantal gebruikers | 6 |
| Lengte | 4m |
| Breedte | 3m |
| Hoogte | 2m |
| Overdekt | Ja |
| Stroombehoefte | 1x 1100watt (230V) |
| Transportmaat | 0,7 x 1,0 x 0,9 meter |
| Gewicht | 88 kg |
| Transport advies | Lege personenwagen met bank plat |
| Op- en afbouw moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Op-/ afbouwadvies | Zelfstandig |
| Op- en afbouw duur | 10-20 min |
| Op- en afbouw aantal personen | 1-2 |
| Begeleidingsadvies | Vanaf 18+ zelfstandig. vanuit ons optioneel. |









Beoordeling:
Er zijn geen beoordelingen