Springkussen Bouncedome Jungle
Omschrijving
Springkussen Bouncedome Jungle huren in Rotterdam - Partytent huren Rotterdam
Wil je een speelse en avontuurlijke toevoeging aan jouw evenement in Rotterdam? Het Springkussen Jungle is uitgevoerd in een vrolijk junglethema met kleurrijke dierenprints en een vrolijke uitstraling. Een ideale attractie voor kinderactiviteiten tijdens kinderfeestjes, schoolactiviteiten en buurtfeesten.
Dit springkussen biedt voldoende ruimte om veilig te springen en energie kwijt te raken. Het toegankelijke ontwerp maakt het geschikt voor verschillende locaties, zowel binnen een tentopstelling als op een buitenlocatie.
Het Jungle springkussen is een mooie aanvulling op een compleet evenement, waarbij spel en beleving centraal staan. Perfect te combineren met andere onderdelen binnen jouw eventinrichting.
Meer informatie of direct reserveren? Neem contact met ons op via de contactpagina of bekijk het volledige aanbod op Partytent huren Rotterdam.
Uiteraard leveren wij in de regio Rotterdam en omstreken: Barendrecht, Bergschenhoek, Berkel & Rodenrijs, Brielle, Cappelle a/d IJssel, Hellevoetsluis, Hillegerberg-Schiebroek, Hoogvliet, Krimpen a/d IJssel, Maasdijk, Maassluis, Nieuwekerk a/d IJssel, Nieuw-Helvoet, Oostvoorne, Oud-Beijerland, Pijnacker, Poortugal, Prins Alexander, Ridderkerk, Rockanje, Rotterdam, Rozenburg, Schiedam, Spijkenisse, Vlaardingen, Zuidland en Lansingerland.
Producteigenschappen
| Afmetingen DxBxH | 4,2 x 4,3 x 3,4 m |
| Aantal gebruikers | 6 |
| Lengte | 4m |
| Breedte | 3m |
| Hoogte | 2,5m |
| Overdekt | Ja, geheel overdekt. |
| Stroombehoefte | 1x 1100watt (230V) |
| Transportmaat | 0,75 x 1,20 m |
| Gewicht | 71 kg |
| Transport advies | Lege personenwagen met achterbank plat |
| Op- en afbouw moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Op-/ afbouwadvies | Zelfstandig |
| Op- en afbouw duur | 10-20 min |
| Op- en afbouw aantal personen | 1-2 |
| Begeleidingsadvies | Vanaf 18+ zelfstandig. vanuit ons optioneel. |









Beoordeling:
Er zijn geen beoordelingen