Springkussen Dino met glijbaan
Omschrijving
Springkussen Dino met glijbaan huren in Rotterdam - Partytent huren Rotterdam
Wil je een speelse en avontuurlijke sfeer toevoegen aan jouw evenement in Rotterdam? Het Springkussen Dino met glijbaan is een echte blikvanger dankzij het opvallende dinosaurusthema en de frisse kleuren. Perfect voor buurtfeesten, kinderfeestjes en grotere evenementen.
Dit springkussen combineert springen en glijden in één attractie. Deelnemers kunnen eerst volop springen, daarna omhoog klimmen en via de glijbaan weer naar beneden roetsjen. Die afwisseling zorgt voor extra dynamiek en speelplezier.
Het Dino springkussen met glijbaan is geschikt voor verschillende doelgroepen en kan uitstekend worden ingezet bij evenementen onder een tentconstructie of op een buitenlocatie. Zo creëer je eenvoudig een complete en professionele eventopstelling.
Meer informatie of direct reserveren? Neem contact met ons op via de contactpagina of bekijk het volledige aanbod op Partytent huren Rotterdam.
Uiteraard leveren wij in de regio Rotterdam en omstreken: Barendrecht, Bergschenhoek, Berkel & Rodenrijs, Brielle, Cappelle a/d IJssel, Hellevoetsluis, Hillegerberg-Schiebroek, Hoogvliet, Krimpen a/d IJssel, Maasdijk, Maassluis, Nieuwekerk a/d IJssel, Nieuw-Helvoet, Oostvoorne, Oud-Beijerland, Pijnacker, Poortugal, Prins Alexander, Ridderkerk, Rockanje, Rotterdam, Rozenburg, Schiedam, Spijkenisse, Vlaardingen, Zuidland en Lansingerland.
Producteigenschappen
| Afmetingen DxBxH | 5 x 4 x 3,6 m |
| Aantal gebruikers | 6 |
| Lengte | 4m |
| Breedte | 3m |
| Hoogte | 2m |
| Overdekt | Ja |
| Stroombehoefte | 1x 1100watt (230V) |
| Transportmaat | 0,7 x 1,0 x 0,9 meter |
| Gewicht | 95 kg |
| Transport advies | Lege personenwagen met bank plat |
| Op- en afbouw moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Op-/ afbouwadvies | Zelfstandig |
| Op- en afbouw duur | 10-20 min |
| Op- en afbouw aantal personen | 1-2 |
| Begeleidingsadvies | Vanaf 18+ zelfstandig. vanuit ons optioneel. |









Beoordeling:
Er zijn geen beoordelingen